Sítě proti hmyzu

Rolovací sítě

Popis produktu

Rolovací (samonavíjecí) sítě – jsou v dnešní době již standardním doplňkem uceleného sortimentu sítí proti hmyzu. Zvětšují tak rozsah možností řešení pro vaše okna a dveře. V době, kdy ji nepotřebujeme, lze síťovinu zatáhnout do boxu návinu, čím docílíme její mnohem delší životnosti. Okenní sítě se vytahují nahoru, dveřní do strany.

Vodicí lišty s boxem návinu jsou standardně dodávány v barvě bílé nebo hnědé. V případě požadavku je možno dodat v nástřiku RAL nebo v renolitové fólii.

  • dva typy sítí – okenní a dveřní
  • 2 základní dekory
  • 4 renolitové fólie
  • možnost nástřiku v jakékoliv barvě RAL

Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem, které zaručuje dlouhou životnost. Standardně se dodává v barvě šedé, ale je možné objednat i síťovinu černou.

Technické informace
Okenní rolovací síť

rs_03 Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.   Používá se hlavně tam, kde se často podávají různé věci oknem.    

Dveřní rolovací síť

rs_04 Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou, která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.   Tuto síť doporučujeme na panelákové balkónové dveře, kde po zateplení nezbylo téměř žádné místo na rámu pro montáž pevné otvíravé dveřní sítě proti hmyzu. Další výhoda této sítě je, že nepotřebuje žádný volný prostor pro otvírání !!!    

Ke stažení