Ostatní

Dveřní výplně hladké

Popis produktu

Dveřní výplně hladké – Sendvičová deska s jádrem z extrudované polystyrénové pěny (styrofoam RTM) a povrchy z PVC, vysokotlakého laminátu (HPL) nebo hliníku. Dekor může být oboustranný nebo jednostranný v kombinaci s bílou HPL nebo PVC deskou GFK o síle 2 mm, kde GFK je označení pro vyztužující vlákna v bílé desce, která by se jinak vlivem teplotních rozdílů mohla deformovat. Sendvičová deska je z obou stran pokryta ochrannou fólií.

Do polystyrénového jádra může být integrován ocelový nebo hliníkový plech. Tato varianta je přínosem z hlediska bezpečnosti jako ochrana proti lomu.

Velmi nízká hmotnost, vysoká stabilita, výborná odolnost povětrnostním vlivům, vodě, velmi dobrá tepelná a zvuková izolace. Snadné dělení. Určena zejména pro výplně okenních a dveřních rámů, budování dělících příček, opravy balkónů, zateplení. Rozsáhlé použití ve výrobě plastových dveří a oken.

Veškeré nabízené dekory naleznete v našem ceníku.

Produkty jsou kvalitativně vyráběny v souladu s DIN 18164.

Technické informace
Jádro A

Jádro „A“ je tvořeno samotným extrudovaným polystyrenem. Toto jádro je plně dostačující pro použití ve všech typech HPL / ALU výplní a je zbytečné volit jádro jiné. Zbytečně se zvyšuje tepelná prostupnost výplně a zvyšuje se také cena kompletního výrobku.
U výplní plastových je toto jádro dostačující u všech bílých variant s menší plochou prosklení. V případě větší plochy prosklení ( Stela S2, S3 , Eva S8 atd. ) doporučujeme zvolit jádro „D“.

 

Jádro B

Jádro „B“ je lepeným sendvičem ve složení 2 desek z extrudovaného polystyrenu , mezi nimiž je vlepena hliníková plotna o síle 1 mm. Toto jádro má zvýšenou bezpečnostní odolnost, tato ovšem není doložena certifikátem. Certifikát bezpečnosti je možné získat pouze pro kompletní vchodové dveře, ne pro samotnou dveřní výplň. Jádro se používá pouze pro hladké bílé desky PVC o rozměru 2000×1000 mm.

 

 

Technologie HPL

Povrchové desky HPL – lisovaná syntetická pryskyřice
Jádro XPS – extrudovaný polystyren s hustotou cca 35 kg/m³
Součinitel prostupu tepla dle tloušťky výplně cca. 0,7 – 1,15 W/(m2K)
Celková síla výplně 24 – 48mm

 

Technologie ABS

Povrchové desky plast – vakuově lisované,formované tvary
Jádro XPS – extrudovaný polystyren s hustotou cca 35 kg/m³, případně výztuha 10 mm
Součinitel prostupu tepla dle tloušťky výplně cca. 0,7 – 1,26 W/(m2K)
Celková síla výplně 24 – 48mm

 

Tabulka

tabulka-1

 

Ke stažení